___

          

шифра 11543 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Црниче кај Света Петка, станот е 76 м2,со 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплетно и убаво со нов мебел, греење на струја, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, kлима, нова градба, ГАРАЖА, балкон, 2 купатила, вселив од 1 август...


цена: 450 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Црниче
 • Цена: 450 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 76 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 450 €
 • Провизија: 225 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14118 шифра 14235 »