___

          

шифра 14118 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, 57 м2, 3 соби, дневна и 2 спални,комплетно наместен со нов мебел, греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима, ПАРКИНГ,нова градба, вселив веднаш...


цена: 250 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 250 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 57 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 250 €
 • Провизија: 125 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13998 шифра 11543 »