___

          

шифра 13998 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе 2, спроти гимназијата Ѓогри Димитров, со површина од 120 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, 2 тоалети, 2 тераси, сопствен паркинг, вселив веднаш...

цена: 700 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Тафталиџе 2
 • Цена: 700 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 120 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 700 €
 • Провизија: 350 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13677 шифра 14118 »