___

          

шифра 13588 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Аеродром спроти Американ Колеџ, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, комплетно наместенo со нов мебел, греење на струја, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,МАШИНА ЗА САДОВИ, 2 тв, нова градба, балкон,клима, 2 купатила,сопствен паркинг, вселив веднаш...

цена: 400 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Аеродром
 • Цена: 400 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 85 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13677 шифра 13998 »