___

          

шифра 13435 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Ново Лисиче, 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,машина за садови,2 балкони,2 купатила, клима, реновиран омплет, паркинг, Во непосредна близина градинка, маркети,продавници, аптека, парк, слободен од 10 април...

цена: 350 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Ново Лисиче
 • Цена: 350 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 90 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 350 €
 • Провизија: 175 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13370 шифра 13677 »