___

          

шифра 13344 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во населба Карпош на ул.Орце Николов позади машински факултет, во нов објект, станот поседува 60 м2, 2 соби, наместен со нов мебел,на петти кат, лифт, јужно ориентиран, со балкон - поглед према Водно.
Луксузно опремен со сопствено греење, климатизација, сите современи инсталации, медијапан КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, ГАРАЖА, вселив веднаш..

цена: 500 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 500 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 60 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 500 €
 • Провизија: 250 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13264 шифра 13370 »