___

          

шифра 13264 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан кај Католичка Црква, целосно е опремен со нов модерен мебел. станот поседува 75 м23 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно,нова градба, клима,балкон, ПАРКИНГ СОПСТВЕН, вселив веднаш..

цена: 350 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 350 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 75 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 350 €
 • Провизија: 175 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13258 шифра 13344 »