___

          

шифра 13258 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузно наместен стан во Центар на Плоштад, во нова зграда, станот е 50 м2, со 2 соби, дневна и спална соба, наместен комплетно со нов мебел, греење на сопствено парно, клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство,МАШИНА ЗА САДОВИ, вселив од 1 март...

цена: 380 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 380 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 50 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 380 €
 • Провизија: 190 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12323 шифра 13264 »