___

          

шифра 12323 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Мичурин, 120 м2, 4соби, дневна и 3 спални соби, станот е дуплекс долу е дневна со спална, и горе има плус уште 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,нова градба, балкон, 2 купатила, паркинг, вселив веднаш....

цена: 420  

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Мичурин
 • Цена: 420 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 2
 • Површина: 120 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 420 €
 • Провизија: 210 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12664 шифра 13258 »