___

          

шифра 12824 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан во Центар спроти Поштата, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно,реновиран,клима, вселив веднаш...

цена: 470 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 470 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 70 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 470 €
 • Провизија: 235 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 11685 шифра 12664 »