___

          

шифра 12526 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Дебар Маало,140м2, 3соби, дневна и 2 спални соби, наместен луксузно, станот се наога во близина на Апче, во нова градба, има балкон, 2 купатила, клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, вселив веднаш...

цена: 850 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 850 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 140 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 850 €
 • Провизија: 425 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12237 шифра 12624 »