___

          

шифра 12237 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало, 75 м2, 3 соби,наместен комплетно со нов мебел,греење на струја, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, клима, нова градба, 2 купатила, вселив од 1 октомври...

цена: 430 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 430 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 75 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 430 €
 • Провизија: 215 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 11147 шифра 12526 »