___

          

шифра 11833 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава празна куќа на Водно, со површина од 370 м2, 10 соби, на 3 ката, двор со површина од 450 м2, сопствено греење, веднаш вселива...

цена: 1500 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Куќа
 • Локација: Водно
 • Цена: 1500 €
 • Спални: /
 • Купатила: 3
 • Површина: 820 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 1500 €
 • Провизија: 750 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 10971 шифра 11834 »